O firmě

Společnost Region, spol. s r.o. vznikla v roce 1993. Její hlavní činností je cestovní kancelář Régio. Cílenou, systematickou činností se zařadila mezi přední české cestovní kanceláře. Její specializací jsou pobyty na chatách, chalupách a rodinných penzionech i hotelích v celém Česku a na Slovensku. V současnosti je tato nabídka nejširší svého druhu na trhu v ČR. Tuzemské produkty jsou prezentovány na webech www.pampeliska.cz, www.chata.cz, www.j-morava.cz. V posledních letech se nabídka rozšířila i o pobyty s vlastní dopravou v Rakousku, Chorvatsku, Maďarsku a Italii. Tato nabídka je nově prezentována na nových portálech www.hory365.cz a www.dovolena365.cz. Cestovní kancelář má ve své nabídce cca 2500 objektů a ročně zajistí rekreaci pro více než 45.000 klientů.

Firma 1

Firma Region, spol. s r.o. rovněž vlastní a provozuje hotel Bukovanský mlýn***. Celý areál je vystavěn v lidovém stylu. Dominantou areálu je větrný mlýn s expozicemi a vyhlídkou. Hotel nabízí 50 lůžek a 16 přistýlek ve 22 pokojích, stylovou restauraci, vinný sklep a vinotéku s celkovou kapacitou až pro 150 hostů, dále letní zahradní posezení, dětské hřiště, atd. Bukovanský mlýn je velmi atraktivním cílem pro turisty, cykloturisty, firemní akce a obecně všechny, kteří touží zažít tradiční moravskou pohostinnost. Vše o hotelu se můžete dozvědět na www.bukovansky-mlyn.cz.

V březnu 2010 společnost uvedla do provozu penzion Régio*** . Jedná se o moderně zařízené ubytovací zařízení kategorie *** a garni, nabízející ubytování v samotném historickém centru Kyjova. Kyjov je střediskem moravské Slovácka s bohatými folklorními tradicemi, kulturními , sportovními, turistickými a vinařskými možnostmi. Firma 4 Kyjov je ideálním východiskem pro výlety do všech atraktivních regionů a míst jižní Moravy, Slovenska i Rakouska. Celková kapacita 37 ubytovaných je nabízena ve 2 l. pokojích a 2-6 l. apartmánech s kuchyňským koutem. Pro firmy je k dispozici konferenční sál s moderní jednací technikou. Parkování je možné na kamerou hlídaném a uzavřeném parkovišti nebo v okolí.. V penzionu je poskytováno Wi-fi připojení, úschovna kol a dílnička – vše zdarma. Podrobné informace o penzionu na www.penzion-regio.cz.

Samostatnou nabídku tvoří kompletní služby pro kolektivní turistiku se specializací na jižní Moravu. Služby jsou nabízeny všem skupinám (školní výlety, odborové organizace, firmy apod.) z celé ČR.

V sídle firmy můžete také navštívit prodejnu, kde nabízíme služby a produkty Firma 2 všech významných cestovních kanceláří (celkem přes 60 operátorů). V r. 2010 zde byla také otevřena prodejna Lidová jizba.

Podrobnější informace k jednotlivým službám firmy naleznete na www.ckregio.cz

eshop

AKTUÁLNĚ

LATY - tradiční výrobek Slovácka.
Prodáváme laty vyrobené v našem provozu.

Předváděcí akce

Poskytujeme slevu 5% na veškeré zboží pro držitele slevových karet Rodinné pasy, Senior pasy, Sphere.

slevy slevy slevy